Katkı

Milyonist'e katkı sağlamanın birkaç farklı yolu var:

Milyonist'e soru ekleyerek veya ekli sorulardaki hataları bildirerek katkı sağlayabilirsiniz. Benzer şekilde ekli sorularin sınıflandırılmasına veya yapılandırılmasına yardım ederek de pek ala katkı sağlayabilirsiniz.

Bizi son derece memnun edecek bir başka katkı çeşidi ise siteyi daha fazla kişiye duyurmamıza yardım etmenizdir. Eğer Milyonist'in yararlı bir site oldugunu düşünüyorsanız lütfen arkadaşlarınızı - sosyal medya ile olur, muhabbet arasında olur - haberdar edin.

Ekleme

Milyonist'e Test Atölyesi yardımıyla aklınıza gelen yeni soruları ekleyebilir, mevcut soruları düzenleyebilir veyahut isterseniz eklenmiş soruların şıklarını belirleyebilirsiniz.

Düzeltme

Milyonist'e eklenen sorular bazen imla hatası gibi görece masum bazen ise doğru cevabın yanlış gösterilmesi gibi daha büyük hatalar içerebiliyor.

Bu tür soruları bildirmeniz sitenin ciddiyetini/güvenirliğini kaybetmemesi için büyük önem taşıyor.

Tasnif

Milyonist, bugüne kadar eklenmiş sorularını belli başlı konu başlıkları altında sınıflandırmaya çalışıyor. Bu çalışma sonucunda birçok yarar sağlanması muhtemel.

Ağızdan Ağıza

Milyonist'in amaçlarına ulaşması, -daha önemlisi- varlığını sürdürebilmesi için daha fazla kişiye ulaşması şart. Bu yüzden, özellikle Sosyal Medya aracılığı ile yapacağınız duyurular Milyonist'e yapabileceğiniz katkıların en büyüğü olabilir.