Seyir Defteri

Seyir Defteri, Milyonist'in ilk günden bugüne başından geçenleri kaydediyor. Kayda değer yeni bir başlık ortaya çıkınca bu bölüm güncellenecektir.

Sürümler

v. 1.~

Milyonist'in web sitesi için hazırlıklar Ocak 2013'te başladı. Sitenin kullanıma açılıp, ilk sorunun eklenmesi ise tam olarak 2 Şubat 2013 tarihinde oldu.

2013'ün Nisan ayında Maraton kapılarını açtı. Açıldığı günden bugüne sitenin en fazla kullanılan bölümü olan Maraton aynı zamanda sitenin kaynaklarını en fazla kullanan bölüm oldu. Bu yüzden, ilk sürümün sonunu getiren 'şeyin' Maraton olduğu rahatlıkla söylenebilir.

v. 2.~

Eski sitenin ihtiyaçları karşılayamamaya başlaması üzerine 2014'ün Eylül - Ekim aylarında 2. sürüm için çalışmaya başlandı. 2. sürüm ile birlikte site altyapı olarak tamamen yenilendi. Sitenin görünümüne ise neredeyse dokunulmadı.

v. 3.~

2 . ve 3. sürümler arasında kısa bir zaman olacağı 2. sürümü kodlanmaya başlandığı günlerde dahi belliydi. Nihayet 21 Haziran 2015 tarihinde Milyonist 3. sürümüne yükseldi. Hatta 3.0 yerine 3.2 sürümüyle 'umumi kullanıma' açıldı.

Bir Senelik Ara

Önemli bir not olması açısından :

İş hayatım dolayısıyla 2013 Ağustos ile 2014 Ağustos arasında siteyle hiç ama hiç ilgilenedim. Bu 1 sene içerisinde siteye 1 bölüm dahi eklenmedi. Ancak 2014 Ağustos ayının ikinci yarısından itibaren başlayarak yoğun bir şekilde eksik bölümleri ekleme işine giriştim.